Atopijas skola

ir bezmaksas izglītojoša nodarbība ģimenēm, kurās aug bērni ar atopisko dermatītu. Atbilstošas zināšanas par atopisko dermatītu, tā cēloņiem, ādas kopšanu, ārstēšanas veidiem var palīdzēt kontrolēt atopiskā dermatīta gaitu un pasargāt no paasinājuma. Tādēļ BIODERMA ir izveidojusi Atopijas skolu, kuras pamatmērķis ir dalīties ar pieredzi un padomiem, kā ārstēt un kopt atopisku ādu. Tikšanās laikā bērniem ir iespēja rotaļāties, savukārt vecāki var uzdot jautājumus, gūt atbildes un diskutēt ar ārstiem- speciālistiem.

Atsauksmes

Pasākums bija ļoti vērtīgs gan saņemtās informācijas ziņā, gan arī tāpēc, ka tas ļāva dzirdēt citu vecāku pieredzi, risinājumus un darbības cīņā ar atopisko dermatītu un tā simptomiem. Neformālās sarunās bija iespēja uzzināt atsauksmes gan par ārstiem, gan dažādiem līdzekļiem, ko ir izmēģinājuši citi vecāki. Noteikti vēlētos apmeklēt vēl šādus pasākumus, ja tiks organizēti par citiem ar atopisko dermatītu saistītiem jautājumiem.

Līga

Noteikti iesaku apmeklēt šo pasākumu vecākiem, kuru bērniem ir dermatīts. Izzinoša informācija, taču visnoderīgākais, ka dzirdi citu vecāku viedokli un viņu bērnu problēmas un cīņas veidus ar šo problēmu, un beigās saņem ārsta novērtējumu, vai tas ir pareizi.

Janīna

Paldies par iespēju apmeklēt šo pasākumu. Ļoti patika pasākums. Jauka vietas izvēle, nebiju tur iepriekš bijusi, mājīgi, gaumīgi un bērniem saistoši. Mazo pēc pasākuma bija grūti pierunāt doties mājās. Vērtīgi bija satikt citas mammas, kuras dalījās savā pieredzē. Tāpat speciālista skaidrojumi, ieteikumi. Savā ziņā arī ieguvu apstiprinājumu tam, ka esmu uz pareizā ceļa un tikai jāturpina iesāktais. Kā arī uzzināju šo to jaunu.Tāpat bija iespēja iepazīties vairāk ar Biodermas produkciju, ko jo aktīvi ikdienā lietojam. Ceru, ka šis projekts turpinās attīstīties un es labprāt vēl ko līdzīgu apmeklētu vēl.

Liene

Pasākums bija ļoti informatīvs, gan pēc savas būtības, gan arī tas ka, varēja dalīties ar savu pieredzi un uzklausīt citu mammu pieredzi. Jau iepriekš lietoju Bioderma produkciju, tāpēc ļoti iepriecināja gan iespēja pamēģināt, gan uzzināt par to vairāk. Un tās davaniņas - vienkarši LOVE! Negaidīti superīgs bonuss bija bērnu pieskatīšana un izklaidēšana. Meitenēm par to īpašs paldies! Kopumā ļoti laba ideja un izpildījums!

Tatjana

Paldies par fantastisko pasākumu Atopijas skola!  Bija Interesanta lekcija, atbildes uz visādiem jautājumiem,pieredzes apmaiņa, superīgas telpas, kur bērniņiem spēlēties un telpās pat vairākas bērnu pieskatītājas! Patīkams bonuss bija dzērieni un gardas uzkodas, kā arī vērtīgas dāvanas! Bērni laimīgi izspēlējušies un mamma arī laimīga.Un tas viss bez maksas, liels paldies.

Barbara